Prosinec 2012

Wanstovi vjecy

5. prosince 2012 v 16:36 | Aja8 |  Wanastovi Vjecy

Je to jako včera, když se poprvé hrál hit pozdějších takzvaných "wanastovek" Tak mi to teda nandey. Psal se rok 1988 a spíše studiová kapela, která měla natočit jen dokument o punku vydává takto údernou píseň. V roce 1991 vydali stejnojmennou desku. O dva roky později další. Písně "Nahá" nebo "Lži, sex a prachy" se dlouho hrály v rádiích.

Kapela hrála původně v sestavě: P.B.Ch. (kytara), Martin Vajgl (bicí), Marek Kopecký (bicí), Adolf Vitáček (bicí)
Nyní:

Alba:Kompilace:Nonsens

5. prosince 2012 v 16:24 | Aja8 |  Téma týdne
NONSENS
Občas bychom si měli uvědomit, co říkáme. Někteří lidé občas vysloví takové hlouposti, že by se jeden popadl za břicho a s hlasitým skřehotáním vyběhl z místnosti. Možná bychom se měli zamyslet, nad tím, co říkáme nebo děláme, vždy to totiž nemusí být na místě a častokrát se potom ptáme: "Jsem tohle vážně já?" A častokrát nemůžeme uvěřit, že to je pravda. Říkáním blábolů si nijak nepomůžeme, leda tak k tomu, aby si z nás ostatní utahovali a ukazovali na nás. "Jé, to byla ona, kdo řekl tu směšnou věc." A to asi nikdo nechce.
Zajímavé je, že někteří lidí jsou rádi středem pozornosti a proto občas vyvádějí takové šaškovské kousky záměrně, aby upoutali pohledy ostatních. Takový člověk ale není hlupák, ale podle přihlížejících je to "docela vostrej týpek". Možná bychom se někdy měli zamyslet, kde jsou naše priority a zamyslet se, kde tenhle týpek bude tak za deset let, když bude pokračovat ve své "vostrosti".